Obsahuje aj najkrajší mini-koncert Chinaski, aký ste počuli. 

****

Chinaski vydávajú nový album "11". Po personálnych zmenách hovorí spevák Michal Malátný o obrovskej energii. Vypočujte si rozhovor a parádny minikoncert, ktorý dali v Rannej šou. 

 

Katarína Nádaská je známa slovenská etnologička. Ak potrebujete čokoľvek vedieť o slovanských zvykoch a tradíciách, je to práve ona, na koho sa obrátite. V Nedeľnej talkshow porozprávala o tom, čo jedávali naši predkovia.  

 

Skvelé veci, ktoré ste určite ešte nepočuli. Podľa Juniora v novom, kozmopolitnom vydaní.

Obsahuje aj hudbu z Číny, USA, Poľska a ďalších. Bonusom je hlboká myšlienka na záver. 

****

PODĽA MŇA je špeciálny hudobný podcast, ktorý pre vás pripravuje a hudbu vyberá osobne Junior. Jeho obľúbená hudba, jeho pravidlá.

Klaudia Malenovská a Martina Suchá sú bývalé profesionálne tenisové hráčky. Samy dobre vedia, že za každým úspešným športovcom je tisíc neúspešných. Preto Martina s Klaudiou spoločne vytvorili projekt na pomoc športovcom po kariére. Vzdelávajú športovcov o tom, aký je to život po aktívnej kariére a ako sa späť zaradiť do bežného života. Športovci si totiž mnohokrát musia vytvárať „novú identitu“, aby sa zamestnali aj v inej sfére.

 

 

Bejzo a Petko zo skupiny Polemic o ich najzásadnejších pesničkách. 

Skupina Polemic vznikla v roku 1988. Minulý rok oslávili 30 rokov na slovenskej hudobnej scéne. Pri tej príležitosti im Kava venovala jedno špeciálne vydanie Fun in Slovakia. Ako vznikla "Komplikovaná", v ktorej bytovke v Senci nahrávali "Baba-Ryba", ktorej skupine vďačia zato, že vydržali a kedy sa im investície do Polemicu začali vracať? 

 

 

Junior a Marcel mali tú česť privítať v štúdiu vzácneho hosťa, legendárne českého speváka Davida Kollera z kapely Lucie. David prišiel chalanom porozprávať aj o svojej Acoustic tour, ktorou slovenských a českých fanúšikov poteší už koncom tohto roka. No a pri príležitosti svojho akustického turné vyskúšal Juniora a Marcela či spoznajú známe songy skupiny Lucie na základe jeho gitarových verzií.

Špeciálne vydanie FIS venované hitom Karla Gotta, ktoré spolu s Kavou vybrali slovenskí interpreti. 

Playlist zostavený v spolupráci s: Katka Knechtová, Peter Bič, Adam Ďurica, Celeste Buckingham, Mark Dann, Zuzana Smatanová, Sima Martausová a Petko (Polemic).

Vojtěch Dyk je český spevák a herec. Okrem kapely Nightwork spieva aj so swingovým orchestrom Bside Band. Jeho kapelníkom je Jozef Buchta. Spoločne hrávajú už 10 rokov. Počas svojho posledného turné rozliali 230 fliaš whisky poslucháčom. Na pódiu totiž majú bar.

TOP 10 najobľúbenejších Juniorových pesničiek. 

Obsahuje aj: Rolling Stones, Dave Stewart, Alicia Keys, David Grey, Jamie Cullum a ďalší. 

***

PODĽA MŇA je špeciálny hudobný podcast, ktorý pre vás pripravuje a hudbu vyberá osobne Junior. Jeho obľúbená hudba, jeho pravidlá.

Boris Hanečka je slovenský módny návrhár. Oblieka známe slovenské celebrity, no niekoľko mesiacov je aj osobným návrhárom slovenskej prezidentky. Počas svojej kariéry dostal aj inú zaujímavú ponuku. Obliekal múmiu. 

Load more